2000 senesinde kurulmasını müteakip, S.O.S. Tech, Türkiye gömlek konfeksiyon piyasasına geniş ve çoklu çözüm yelpazesiyle yeni bir boyut kazandırmıştır. Kurulur kurulmaz, yerinde ve hızlı servis anlayışı, yedek parça stokları ve satış-sonrası teknik servis hizmetlerinin kalitesi ile müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

Böylece sektörde kendine yer edinen firmamız IMB2000 Köln Fuarında dünyaca ünlü İtalyan M.A.I.C.A. gömlek pres ve ütüleme sistemlerinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörü olmuştur. Bu makinalarla endüstriyel adetlerde kaliteli parça ütü ve pres yapmaya başlayan üreticilerimiz, 2000 senesinden bu yana ürünlerimiz S.O.S. Tech garantisi altında tercih etmekte, bu sayede üretim bandında stratejik noktalarda çalışması gerekli kalifiye personel sayısında azaltmaya gidebilmişlerdir. M.A.I.C.A. sahip olduğu kolayca takılabilir-değiştirilebilir kalıp sistemleri teknolojisi ile üretici firmalarımızın üretim oran ve kalitelerini arttırmış, toplamda 18 yıl olan sektör tecrübesi ile S.O.S. Tech, bu firmalarımızın 21. Yüzyıla girerken vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

Türkiye’de üst kalitede gömlek üreten firmaların tercihi olan M.A.I.C.A. otomatları, S.O.S. TECH’in servis ve yedek parça garantisi ile sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve sektöre hizmet vermektedir. S.O.S. TECH ithal ürün makinaların haricinde kendi üretiminde kalıp ve yardımcı aparatlarla da gömlek üreticilerinin her zaman çözüm ortağı olmaya çalışmaktadır.

Blog Yazılarımız

2000 senesinde kurulmasını müteakip, S.O.S. Tech, Türkiye gömlek konfeksiyon piyasasına geniş ve çoklu çözüm yelpazesiyle yeni bir boyut kazandırmıştır.

25.11.2020

MMS Türkiye Distribütörüyüz

MMS Türkiye Distribütörüyüz

Devamı 

25.11.2020

Referanslarımız

Referanslarımız

Devamı 

21.03.2018

Endüstri 4 0

Endüstri 4 0

Devamı 

30.03.2017

MAICA Türkiye Distribütörüyüz

MAICA Türkiye Distribütörüyüz

Devamı 

30.03.2017